Nie zalogowano.

Pomoc - rozwiązywanie problemów

1. Nie mogę uruchomić żadnej transmisji. Nie pojawia się ani dźwięk ani obraz.

Jeśli nie jest to spowodowane przerwą techniczną po naszej stronie - najprawdopodobniej Twoja przeglądarka nie obsługuje odtwarzania video w standardzie HLS. W takim wypadku należy zaktualizować ją do najnowszej wersji lub spróbować skorzystać z innej. Strona nie działa poprawnie na Mozilla Firefox - wypróbuj Google Chrome lub Opera.

2. Obraz co chwilę się buforuje.

Transmisja może zacinać się z kilku powodów - przez zbyt powolne połączenie z internetem, małą wydajność komputera lub duże obciążenie po naszej stronie. Ponieważ odtwarzacze często korzystają z kilku serwerów jednocześnie - możesz spróbować po prostu kilka razy odświeżyć stronę naciskając CTRL+F5.

3. Wyskoczyła mi informacja o konieczności zapłaty za transmisję.

Czasami transmisje są zbyt obciążone - wtedy dostęp do telewizji mają tylko użytkownicy z kontem premium. Nie jest ono jednak drogie i łatwo można je wykupić.

4. Czy program Adobe Flash Player jest wymagany do oglądania?

Większość kanałów powinna działać bez niego, może być jednak wymagany do uruchomienia niektórych transmisji (szczególnie zagranicznych). Czasami odtwarzacze wykorzystujące to Flash Player lepiej działają na starszym sprzęcie.

5. Jak dodać kanał do ulubionych?

Wystarczy założyć konto, a następnie przejść do podstrony wybranego kanału i kliknąć w przycisk z serduszkiem pod odtwarzaczem. Ulubione kanały są dostępne w 2 karcie zakładki z listą kanałów.