Nie zalogowano.

Zaplanowane transmisje

Tutaj znajdziesz transmisje meczy i wydarzeń sportowych na naszym portalu. Wszystkie mecze i sport na żywo zebrane w jednym miejscu.

Transmisja Początek Koniec
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: 3. dzień (Eurosport 1) Dzisiaj, 13:45 19:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: mecz: Club Brugge KV - Real Madryt CF (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 13:50 15:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: mecz: FC Bayern Monachium - Tottenham Hotspur FC (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 15:50 18:00
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Challenge Cup: mecz 1. rundy: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik (Polsat Sport) Dzisiaj, 17:25 20:30
Piłka ręcznaPiłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: studio (TVP Sport) Dzisiaj, 17:30 17:55
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara (Canal+ Sport) Dzisiaj, 17:30 20:25
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: Polski Cukier Toruń - Baxi Manresa (Eurosport 2) Dzisiaj, 17:50 19:55
Piłka ręcznaPiłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: mecz: KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin (TVP Sport) Dzisiaj, 17:55 20:05
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: ACH Volley Lublana - Kuzbass Kemerowo (nSport+) Dzisiaj, 17:55 20:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 18:00 18:45
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: Szachtar Donieck - Atalanta BC (Polsat Sport Premium 2) Dzisiaj, 18:10 20:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: DNK Dinamo Zagrzeb - Manchester City FC (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 18:45 20:50
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: 3. dzień (Eurosport 1) Dzisiaj, 19:45 22:00
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: Eurocup: mecz: Asseco Arka Gdynia - Dolomiti Energia Trento (Eurosport 2) Dzisiaj, 19:55 22:00
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: Tours VB - Sir Colussi Sicoma Perugia (Canal+ Sport 2) Dzisiaj, 19:55 22:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (TVP Sport) Dzisiaj, 20:05 21:05
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: VC Greenyard Maaseik - Zenit Kazań (Canal+ Sport) Dzisiaj, 20:25 23:00
SiatkówkaSiatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport) Dzisiaj, 20:30 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: FC Bayern Monachium - Tottenham Hotspur FC (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 20:50 22:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: Bayer 04 Leverkusen - Juventus FC (Polsat Sport Premium 2) Dzisiaj, 20:50 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: FC Bayern Monachium - Tottenham Hotspur FC (TVP 1) Dzisiaj, 20:55 23:10
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: 3. dzień (Eurosport 1) Dzisiaj, 22:00 00:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 22:50 23:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: skróty (TVP Sport) Dzisiaj, 22:55 00:40
Piłka nożnaMagazyn Ligi Mistrzów: magazyn piłkarski (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 23:30 00:30
InneSportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News) Jutro, 00:00 00:05
Hokej na lodzieHokej: NHL: mecz: Washington Capitals - Boston Bruins (TVP Sport) Jutro, 01:05 04:00
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: 4. dzień (Eurosport 1) Jutro, 13:45 18:00
TenisTenis: Turniej Diriyah Tennis Cup: mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2) Jutro, 14:00 16:00
Siatkówka7. strefa: magazyn siatkarski (Polsat Sport) Jutro, 16:00 17:30
TenisTenis: Turniej Diriyah Tennis Cup: mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2) Jutro, 16:00 18:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: studio (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 17:00 18:45
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga: mecz: Exact System Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków (Polsat Sport) Jutro, 17:30 20:30
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - Cucine Lube Civitanova (Canal+ Sport) Jutro, 17:55 20:00
TenisTenis: Turniej Diriyah Tennis Cup: mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2) Jutro, 18:00 20:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: FC Basel 1893 - Trabzonspor (Polsat Sport Premium 2) Jutro, 18:10 20:50
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport Extra) Jutro, 18:30 21:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: Eintracht Frankfurt - Vitoria SC (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 18:45 20:50
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: 4. dzień (Eurosport 1) Jutro, 19:45 22:00
TenisTenis: Turniej Diriyah Tennis Cup: mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2) Jutro, 20:00 22:00
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: Trentino Itas - Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł (Canal+ Sport) Jutro, 20:25 22:30
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: PlusLiga: mecz: MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport) Jutro, 20:30 22:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: VfL Borussia Mönchengladbach - Istanbul Basaksehir FK (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 20:50 22:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: FC Porto - Feyenoord (Polsat Sport Premium 2) Jutro, 20:50 23:00
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: 4. dzień (Eurosport 1) Jutro, 22:00 00:00
SiatkówkaMagazyn Ligi Mistrzów CEV: magazyn siatkarski (nSport+) Jutro, 22:30 23:30
SiatkówkaMagazyn Ligi Mistrzów CEV: magazyn siatkarski (Canal+ Sport) Jutro, 22:30 23:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: studio (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 22:50 23:30
Piłka nożnaMagazyn Ligi Europy: magazyn piłkarski (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 23:30 00:30
InneSportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News) Piątek, 00:00 00:05
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: bieg na 500 m kobiet (Polsat Sport Extra) Piątek, 08:00 08:30
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: bieg na 500 m mężczyzn (Polsat Sport Extra) Piątek, 08:30 09:05
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: bieg ze startu wspólnego kobiet (Polsat Sport Extra) Piątek, 09:05 09:20
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Polsat Sport Extra) Piątek, 09:20 09:40
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: sprint drużynowy kobiet (Polsat Sport Extra) Piątek, 09:40 10:05
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: sprint drużynowy mężczyzn (Polsat Sport Extra) Piątek, 10:05 11:30
InneBiatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen: bieg sprinterski kobiet (Eurosport 1) Piątek, 11:20 12:50
InneBiatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen: bieg sprinterski kobiet (Polsat Sport Extra) Piątek, 11:30 12:45
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2) Piątek, 12:45 18:00
InneSnowboard: Zawody Pucharu Świata w Montafonie: bieg sprinterski mężczyzn (Eurosport 1) Piątek, 12:50 14:15
InneBiatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen: bieg sprinterski mężczyzn (Polsat Sport Extra) Piątek, 14:20 16:00
Sporty zimoweSkoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Klingenthal: studio (Eurosport 1) Piątek, 15:15 15:40
Sporty zimoweSkoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Klingenthal: kwalifikacje (Eurosport 1) Piątek, 15:40 17:00
Sporty walki / MMASporty walki: Gala FF2 w Zielonej Górze: konferencja prasowa (Polsat Sport) Piątek, 16:00 17:30
InneSkeleton: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid: przejazd kobiet (Polsat Sport Extra) Piątek, 16:00 17:30
Sporty zimoweSkoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Klingenthal: studio (Eurosport 1) Piątek, 17:00 17:30
Piłka ręcznaPiłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: studio (TVP Sport) Piątek, 17:30 17:55
Piłka nożnaPiłka nożna: PKO Ekstraklasa: mecz: Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin (Canal+ Sport) Piątek, 17:30 20:00
InneSkeleton: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid: przejazd kobiet (Polsat Sport News) Piątek, 17:30 20:00
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: mecz: Anwil Włocławek - King Szczecin (Polsat Sport Extra) Piątek, 17:30 20:15
SiatkówkaSiatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: mecz: Wisła Warszawa - Enea PPTS Piła (Polsat Sport) Piątek, 17:30 20:30
Piłka ręcznaPiłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: mecz: PGE VIVE Kielce - Gwardia Opole (TVP Sport) Piątek, 17:55 20:00
Piłka nożnaPiłka nożna: 2. liga niemiecka: mecz: VfL Bochum - Hannover 96 (Eleven Sports 4) Piątek, 18:25 20:25
Piłka nożnaPiłka nożna: 2. liga niemiecka: mecz: VfL Bochum - Hannover 96 (Eleven Sports 1) Piątek, 18:25 20:25
Sporty walki / MMANarciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Copper Mountain: walka: Daniel Skibiński - Lom-Ali Nalgiev (Eurosport 2) Piątek, 18:50 20:45
SnookerSnooker: Turniej Scottish Open w Glasgow: mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 1) Piątek, 19:45 23:00
Piłka nożnaSuper Piątek: magazyn piłkarski (Canal+ Sport) Piątek, 20:00 20:25
InneDart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019: 1. runda (TVP Sport) Piątek, 20:00 21:35
InneSkeleton: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid: przejazd mężczyzn (Polsat Sport News) Piątek, 20:00 21:50
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: mecz: Bayern Monachium - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra) Piątek, 20:15 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: PKO Ekstraklasa: mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport) Piątek, 20:25 22:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga niemiecka: mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg (Eleven Sports 4) Piątek, 20:25 22:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga niemiecka: mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg (Eleven Sports 1) Piątek, 20:25 23:00
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: PlusLiga: mecz: MKS Ślepsk Malow Suwałki - BKS Visla Bydgoszcz (Polsat Sport) Piątek, 20:30 22:30
Piłka nożnaPiłka nożna: 2. liga angielska: mecz: Charlton Athletic FC - Hull City AFC (Eleven Sports 3) Piątek, 20:40 22:45
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga hiszpańska: mecz: CD Alaves - CD Leganes (Eleven Sports 2) Piątek, 20:55 23:00
InneSkeleton: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid: przejazd mężczyzn (Polsat Sport News) Piątek, 21:50 22:40
InneDart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019: 2. runda (TVP Sport) Piątek, 22:10 23:05
Piłka nożnaSuper Piątek: magazyn piłkarski (Canal+ Sport) Piątek, 22:30 23:00
Sporty walki / MMASporty walki: Gala Babilon MMA 11 w Radomiu: walka: Daniel Skibiński - Lom-Ali Nalgiev (Polsat Sport) Piątek, 22:30 00:00
InneSaneczkarstwo: Zawody Pucharu Świata w Whistler: 1. przejazd kobiet (Eurosport 2) Piątek, 22:35 23:40
InneSaneczkarstwo: Zawody Pucharu Świata w Whistler: 2. przejazd kobiet (Eurosport 2) Piątek, 23:40 01:05
InneSportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News) Sobota, 00:00 00:05
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: NBA: mecz: Miami Heat - Los Angeles Lakers (Canal+ Sport) Sobota, 01:00 03:45
InneNarciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Thaiwoo: bieg na 500 m mężczyzn (Eurosport 2) Sobota, 05:55 09:00
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: bieg na 1000 m kobiet (Polsat Sport Extra) Sobota, 08:30 09:10
InneBiegi narciarskie: Ski Classics: La Ventosa (TVP Sport) Sobota, 08:55 13:00
InneŁyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano: bieg drużynowy mężczyzn (Polsat Sport Extra) Sobota, 09:10 09:55
InneNarciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn (Eurosport 1) Sobota, 09:20 10:30
InneNarciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Pekinie: bieg na 3000 m kobiet (Polsat Sport News) Sobota, 09:30 11:00