Nie zalogowano.

Zaplanowane transmisje

Tutaj znajdziesz transmisje meczy i wydarzeń sportowych na naszym portalu. Wszystkie mecze i sport na żywo zebrane w jednym miejscu.

Transmisja Początek Koniec
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld kombinacja norweska (TVP Sport) Dzisiaj, 10:00 12:00
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Bansku slalom do kombinacji mężczyzn (Eurosport 1) Dzisiaj, 12:45 14:45
Piłka nożnaLiga Europy losowanie par 1/8 finału (Eurosport 2) Dzisiaj, 13:00 15:00
InneTurniej Shoot-Out w Watfordzie 2. dzień (Eurosport 2) Dzisiaj, 13:45 15:45
TenisTurniej WTA w Dubaju (TVP Sport) Dzisiaj, 14:00 16:00
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld kwalifikacje do konkursu na skoczni dużej (Eurosport 1) Dzisiaj, 14:30 16:30
InneWyścig dookoła Andaluzji 3. etap (Eurosport 2) Dzisiaj, 15:00 17:00
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld bieg na 10 km (Eurosport 1) Dzisiaj, 16:00 18:00
SiatkówkaMKS Radomka Radom (Polsat Sport) Dzisiaj, 17:30 19:30
Piłka nożnaArka Gdynia - Piast Gliwice (Eurosport 2) Dzisiaj, 18:00 20:00
KoszykówkaChorwacja - Polska (TVP Sport) Dzisiaj, 18:00 20:00
TenisTurniej ATP w Rio de Janeiro (Polsat Sport) Dzisiaj, 19:00 21:00
InneTurniej Shoot-Out w Watfordzie 2. dzień (Eurosport 1) Dzisiaj, 19:45 21:45
KoszykówkaTurniej Shoot-Out w Watfordzie 2. dzień - Węgry (TVP Sport) Dzisiaj, 20:15 22:15
Piłka nożnaKorona Kielce - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport) Dzisiaj, 20:30 22:30
SiatkówkaKlub Sportowy Pałac Bydgoszcz - Volleyball Wrocław S.A (Polsat Sport) Dzisiaj, 20:30 22:30
Piłka nożnaWest Ham United - Fulham (Canal+ Sport 2) Dzisiaj, 20:45 22:45
Piłka nożnaRC Strasbourg - Lille (Canal+ Sport) Dzisiaj, 20:45 22:45
Piłka nożnaEspanyol Barcelona - SD Huesca (nSport+) Dzisiaj, 21:00 23:00
TenisTurniej ATP w Rio de Janeiro (Polsat Sport) Dzisiaj, 22:30 00:30
Hokej na lodzieOttawa Senators - Columbus Blue Jackets (TVP Sport) Jutro, 01:00 03:00
KoszykówkaToronto Raptors - San Antonio Spurs (Canal+ Sport) Jutro, 01:00 03:00
Sporty motoroweMistrzostwa Świata w Phillip Island superpole (Eurosport 1) Jutro, 02:15 04:15
Sporty motoroweMistrzostwa Świata w Phillip Island 1. wyścig (Eurosport 1) Jutro, 05:00 07:00
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Tazawako jazda po muldach (Polsat Sport Extra) Jutro, 05:30 07:30
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Secret Garden slalom gigant równoległy (Polsat Sport Extra) Jutro, 07:00 09:00
Sporty zimoweMistrzostwa Europy w Mińsku bieg sprinterski mężczyzn (Polsat Sport Extra) Jutro, 08:45 10:45
Sporty zimoweMistrzostwa Europy w Mińsku bieg sprinterski mężczyzn (Eurosport 1) Jutro, 08:45 10:45
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Sunny Valley narciarstwo dowolne (Polsat Sport News) Jutro, 08:45 10:45
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Sunny Valley narciarstwo dowolne (Eurosport 2) Jutro, 08:45 10:45
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld bieg łączony kobiet (Eurosport 1) Jutro, 10:30 12:30
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Crans-Montanie zjazd kobiet (Eurosport 2) Jutro, 10:30 12:30
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld bieg łączony mężczyzn (Eurosport 1) Jutro, 12:00 14:00
Sporty zimoweMistrzostwa Europy w Mińsku bieg sprinterski kobiet (Polsat Sport Extra) Jutro, 12:00 14:00
Sporty zimoweMistrzostwa Europy w Mińsku bieg sprinterski kobiet (Eurosport 2) Jutro, 12:00 14:00
Sporty zimoweMistrzostwa Europy w Mińsku bieg sprinterski kobiet (Polsat Sport Extra) Jutro, 12:00 14:00
Sporty zimoweMistrzostwa Europy w Mińsku bieg sprinterski kobiet (Eurosport 2) Jutro, 12:00 14:00
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Mińsku skoki akrobatyczne (Polsat Sport News) Jutro, 12:00 14:00
Piłka nożnaGetafe - Rayo Vallecano (nSport+) Jutro, 13:00 15:00
Piłka nożnaFC Sankt Pauli - FC Ingolstadt 04 (Eleven Sports 1) Jutro, 13:00 15:00
Piłka nożnaFC Sankt Pauli - FC Ingolstadt 04 (Eleven Sports 1) Jutro, 13:00 15:00
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Soczi saneczkarstwo (Eurosport 2) Jutro, 13:15 15:15
Piłka nożnaBurnley FC - Tottenham Hotspur (Canal+ Sport 2) Jutro, 13:30 15:30
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld konkurs na skoczni dużej (TVP 1) Jutro, 14:30 16:30
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld konkurs na skoczni dużej (TVP Sport) Jutro, 14:30 16:30
Sporty zimoweMistrzostwa Świata w Seefeld konkurs na skoczni dużej (Eurosport 1) Jutro, 14:30 16:30
SiatkówkaZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa S.A (Polsat Sport) Jutro, 14:45 16:45
Piłka nożnaTorino - Atalanta (Eleven Sports 2) Jutro, 15:00 17:00
InneWyścig dookoła Andaluzji 4. etap (Eurosport 2) Jutro, 15:00 17:00
Piłka nożnaGórnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec (nSport+) Jutro, 15:30 17:30
Piłka nożnaBayern Monachium - Hertha BSC Berlin (Canal+ Sport) Jutro, 15:30 17:30
Piłka nożnaLeeds United AFC - Bolton Wanderers (Eleven Sports 3) Jutro, 16:00 18:00
Piłka nożnaSevilla - FC Barcelona (Canal+ Sport 2) Jutro, 16:15 18:15
Sporty zimoweZawody Pucharu Świata w Calgary 1. i 2. przejazd kobiet (Polsat Sport Extra) Jutro, 16:30 18:30
InneVolta ao Algarve 4. etap (Eurosport 2) Jutro, 16:45 18:45
SiatkówkaŁKS Commercecon Łódź - Budowlani Łódź (Polsat Sport) Jutro, 17:30 19:30
Piłka ręcznaORLEN Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (nSport+) Jutro, 17:30 19:30
Piłka ręcznaORLEN Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (Eleven Sports 2) Jutro, 17:30 19:30
InneWalia - Anglia (Canal+ Sport) Jutro, 17:40 19:40
Piłka nożnaAC Milan - Empoli (Eleven Sports 1) Jutro, 18:00 20:00
SiatkówkaTrentino - Pallavolo Padova (Polsat Sport News) Jutro, 18:00 20:00
Piłka nożnaLeicester City FC - Crystal Palace FC (Canal+ Sport 2) Jutro, 18:30 20:30
Piłka nożnaDeportivo Alavés - Celta de Vigo (Eleven Sports 3) Jutro, 18:30 20:30
Piłka nożnaFortuna Düsseldorf - 1. FC Nürnberg (Eleven Sports 1) Jutro, 18:30 20:30
InneTurniej Shoot-Out w Watfordzie mecz półfinałowy (Eurosport 1) Jutro, 19:45 21:45
Sporty walki / MMAUFC Fight Night: Błachowicz vs. Santos waga półciężka: Jan Błachowicz - Thiago Santos (Polsat Sport) Jutro, 20:00 22:00
Piłka nożnaLechia Gdańsk - Wisła Kraków (Canal+ Sport) Jutro, 20:30 22:30
Piłka nożnaFrosinone Calcio - AS Roma (Eleven Sports 1) Jutro, 20:30 22:30
SiatkówkaTrefl Gdańsk - Cuprum Lubin (Polsat Sport Extra) Jutro, 20:30 22:30
Piłka nożnaAthletic Bilbao - Eibar (Eleven Sports 2) Jutro, 20:45 22:45
TenisTurniej ATP w Rio de Janeiro mecz półfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Jutro, 21:00 23:00
TenisTurniej ATP w Rio de Janeiro mecz półfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Jutro, 23:00 01:00

Kup konto premium

Konto Internetowa Premium to nie tylko dostęp do wszystkich kanałów w jakości HD - to także ogromna biblioteka VOD, szybkie serwery na całym świecie i świetne wsparcie techniczne klienta. Naszą telewizję można oglądać na praktycznie każdym urządzeniu podłączonym do internetu - komputerze, telefonie, Smart TV!