Nie zalogowano.

Zaplanowane transmisje

Tutaj znajdziesz transmisje meczy i wydarzeń sportowych na naszym portalu. Wszystkie mecze i sport na żywo zebrane w jednym miejscu.

Transmisja Początek Koniec
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga włoska: mecz: Brescia Calcio - ACF Fiorentina (Eleven Sports 2) Dzisiaj, 20:40 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga angielska: mecz: Sheffield United FC - Arsenal FC (Canal+ Sport 2) Dzisiaj, 20:55 23:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Dzisiaj, 21:00 23:00
InneSportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News) Jutro, 00:00 00:05
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: mecz: Atletico Madryt - Bayer 04 Leverkusen (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 13:50 15:50
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Jutro, 14:00 16:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Jutro, 15:00 17:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: mecz: Club Brugge KV - Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 15:50 18:00
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Jutro, 16:00 18:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Jutro, 17:00 19:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 18:00 18:45
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Jutro, 18:00 20:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: Szachtar Donieck - GNK Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 2) Jutro, 18:10 20:50
Piłka nożnaKoszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: Atletico Madryt - Bayer 04 Leverkusen (Eurosport 2) Jutro, 18:25 20:30
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Jutro, 19:00 21:00
InneSport: magazyn sportowy (TVN) Jutro, 19:35 19:45
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Jutro, 20:00 22:30
InneThe Inside Line (4): magazyn Formuły 1 (Eleven Sports 1) Jutro, 20:30 21:00
Piłka nożnaKoszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów: mecz: Juventus FC - Lokomotiw Moskwa (Eurosport 2) Jutro, 20:30 22:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: Olympiakos SFP - FC Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 2) Jutro, 20:50 23:00
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów: mecz 1. rundy: HAOK Mladost Zagrzeb - IBB Polonia Londyn (nSport+) Jutro, 20:55 23:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 1. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Jutro, 21:00 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 22:50 23:30
Piłka nożnaMagazyn Ligi Mistrzów: magazyn piłkarski (Polsat Sport Premium 1) Jutro, 23:30 00:30
InneSportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News) Środa, 00:00 00:05
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: NBA: mecz: Toronto Raptors - New Orleans Pelicans (Canal+ Sport) Środa, 02:00 04:30
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Canal+ Sport) Środa, 04:30 14:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: mecz: AFC Ajax - Chelsea FC (Polsat Sport Premium 1) Środa, 13:50 15:50
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Środa, 14:00 16:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Środa, 15:00 17:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: mecz: Korona Kielce - Real Sarragossa (Polsat Sport Premium 1) Środa, 15:50 18:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: mecz: Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2) Środa, 15:50 18:10
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Środa, 16:00 17:00
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski: studio (Polsat Sport) Środa, 17:00 17:30
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Środa, 17:00 19:00
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Środa, 17:00 20:00
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski: mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (Polsat Sport) Środa, 17:30 20:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (Polsat Sport Premium 1) Środa, 18:00 18:45
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: RB Lipsk - FC Zenit (Polsat Sport Premium 2) Środa, 18:10 20:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: AFC Ajax - Chelsea FC (Polsat Sport Premium 1) Środa, 18:45 20:50
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Środa, 19:00 21:00
InneKoszykówka mężczyzn: Eurocup: magazyn sportowy (Eurosport 2) Środa, 19:25 21:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (TVP Sport) Środa, 19:35 21:05
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski: studio (Polsat Sport) Środa, 20:00 20:30
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Środa, 20:00 22:00
SiatkówkaSiatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport) Środa, 20:30 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: SK Slavia Praga - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1) Środa, 20:50 22:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2) Środa, 20:50 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: mecz: Inter Mediolan - Borussia Dortmund (TVP 1) Środa, 20:55 23:15
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Środa, 21:00 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: studio (Polsat Sport Premium 1) Środa, 22:50 23:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Mistrzów: skróty (TVP Sport) Środa, 23:05 00:40
Piłka nożnaMagazyn Ligi Mistrzów: magazyn piłkarski (Polsat Sport Premium 1) Środa, 23:30 00:30
InneSportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News) Czwartek, 00:00 00:05
Piłka ręcznaPiłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Argentynie: mecz: Hiszpania - Polska (TVP Sport) Czwartek, 00:55 02:40
GolfGolf: European Tour: Portugal Masters - 1. runda (Canal+ Sport 2) Czwartek, 12:30 14:30
Siatkówka7. strefa: magazyn siatkarski (Polsat Sport) Czwartek, 13:00 14:00
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Czwartek, 14:00 16:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Czwartek, 15:00 17:00
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport) Czwartek, 16:00 17:15
GolfGolf: European Tour: Portugal Masters - 1. runda (Canal+ Sport 2) Czwartek, 16:30 19:30
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: studio (Polsat Sport Premium 1) Czwartek, 17:00 18:45
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Czwartek, 17:00 19:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Fortuna 1. liga: mecz: Odra Opole - PGE FKS Stal Mielec (Polsat Sport) Czwartek, 17:15 20:15
KoszykówkaKoszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: mecz: Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra) Czwartek, 17:30 20:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: FK Partizan - Manchester United FC (Polsat Sport Premium 2) Czwartek, 18:10 20:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: FC Porto - Rangers FC (Polsat Sport Premium 1) Czwartek, 18:45 20:50
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Czwartek, 19:00 21:00
InneSport: magazyn sportowy (TVN) Czwartek, 19:35 19:45
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz 2. rundy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Czwartek, 20:00 22:30
SiatkówkaSiatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga: mecz: Gwardia Wrocław - Stal Nysa S.A. (Polsat Sport) Czwartek, 20:15 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: Arsenal FC - Vitoria SC (Polsat Sport Premium 1) Czwartek, 20:50 22:50
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: mecz: Celtic FC - SS Lazio (Polsat Sport Premium 2) Czwartek, 20:50 23:00
Inne#ELEVENF1 (73): magazyn Formuły 1 (Eleven Sports 1) Czwartek, 21:00 22:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Czwartek, 21:00 23:00
Piłka nożnaPiłka nożna: Liga Europy: studio (Polsat Sport Premium 1) Czwartek, 22:50 23:30
Piłka ręcznaPiłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Argentynie: mecz: Polska - Argentyna (TVP Sport) Czwartek, 22:55 00:45
Piłka nożnaMagazyn Ligi Europy: magazyn piłkarski (Polsat Sport Premium 1) Czwartek, 23:30 00:30
InneSportowy obraz dnia: program sportowy (Polsat News) Piątek, 00:00 00:05
InneMotocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii: 1. sesja treningowa w klasie Moto3 (Polsat Sport News) Piątek, 01:00 01:55
Hokej na lodzieHokej: NHL: mecz: Montreal Canadiens - San Jose Sharks (TVP Sport) Piątek, 01:05 04:00
InneMotocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii: 1. sesja treningowa w klasie MotoGP (Polsat Sport News) Piątek, 01:55 02:50
InneKoszykówka mężczyzn: NBA: 1. sesja treningowa w klasie Moto2 (Canal+ Sport) Piątek, 02:00 04:45
InneMotocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii: 2. sesja treningowa w klasie Moto3 (Polsat Sport News) Piątek, 05:15 06:10
InneMotocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii: 2. sesja treningowa w klasie MotoGP (Polsat Sport News) Piątek, 06:10 07:05
InneMotocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii: 2. sesja treningowa w klasie Moto2 (Polsat Sport News) Piątek, 07:05 09:00
GolfGolf: European Tour: Portugal Masters - 2. runda (Canal+ Sport 2) Piątek, 12:30 14:30
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz ćwierćfinałowy (Polsat Sport) Piątek, 14:00 16:00
TenisTenis: Turniej ATP w Bazylei: mecz półfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport News) Piątek, 14:30 17:00
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: mecz ćwierćfinałowy (Polsat Sport) Piątek, 16:00 17:30
InneWyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Ad-Dausze: superpole (Eurosport 1) Piątek, 16:20 17:00
GolfGolf: European Tour: Portugal Masters - 2. runda (Canal+ Sport 2) Piątek, 16:30 19:30
InneBoks: 7. Memoriał Leszka Drogosza: studio (TVP Sport) Piątek, 16:50 17:00
InneFormuła 1: Grand Prix Meksyku: 1. sesja treningowa (Eleven Sports 1) Piątek, 16:55 18:30
TenisBoks: 7. Memoriał Leszka Drogosza: mecz półfinałowy gry pojedynczej (TVP Sport) Piątek, 17:00 20:15
TenisTenis: Turniej ATP w Wiedniu: 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Polsat Sport Extra) Piątek, 17:30 19:30
Piłka nożnaPiłka nożna: PKO Ekstraklasa: mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport) Piątek, 17:30 20:00
SiatkówkaSiatkówka: Liga Siatkówki Kobiet: mecz: BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport) Piątek, 17:30 20:30
Piłka nożnaPiłka nożna: 2. liga niemiecka: mecz: Holstein Kiel - VfL Bochum (Eleven Sports 4) Piątek, 18:25 20:25
Piłka nożnaPiłka nożna: 2. liga niemiecka: mecz: Holstein Kiel - VfL Bochum (Eleven Sports 2) Piątek, 18:25 20:40