Nie zalogowano.

Zaplanowane transmisje

Tutaj znajdziesz transmisje meczy i wydarzeń sportowych na naszym portalu. Wszystkie mecze i sport na żywo zebrane w jednym miejscu.

Transmisja Początek Koniec
InnePiłka nożna: Copa America - Brazylia 2021: mecz grupy A: Urugwaj - Chile (TVP Sport) Poniedziałek, 23:55 01:05
InnePiłka nożna: Copa America - Brazylia 2021: mecz grupy A: Argentyna - Paragwaj (TVP Sport) Dzisiaj, 01:55 04:05
InneStudio EURO: magazyn piłkarski (TVP Sport) Dzisiaj, 04:05 09:00
InneCafe Euro: magazyn piłkarski (Polsat Sport) Dzisiaj, 08:00 09:30
InneEUROdebata: magazyn piłkarski (TVP Sport) Dzisiaj, 09:00 10:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Kanada - Australia (Polsat Sport) Dzisiaj, 09:50 11:50
InneStudio EURO: magazyn piłkarski (TVP Sport) Dzisiaj, 10:00 12:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Serbia - Holandia (Polsat Sport) Dzisiaj, 11:50 14:00
InneMecz dnia: magazyn piłkarski (TVP Sport) Dzisiaj, 12:00 13:00
InneTenis: Turniej WTA w Eastbourne: mecz: Bułgaria - USA (Canal+ Sport) Dzisiaj, 12:00 13:30
InneTenis: Turniej WTA w Eastbourne: studio (Canal+ Sport) Dzisiaj, 13:30 15:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Iran - Polska (TVP 1) Dzisiaj, 14:50 17:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Iran - Polska (Polsat Sport) Dzisiaj, 14:50 17:30
InneTenis: Turniej WTA w Eastbourne: mecz: Japonia - Słowenia (Canal+ Sport) Dzisiaj, 15:00 16:35
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: studio (Polsat Sport) Dzisiaj, 17:30 19:30
InnePiłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata: mecz: Hiszpania - Polska (Polsat Sport Premium 1) Dzisiaj, 17:40 19:00
InnePiłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata: mecz: Hiszpania - Polska (Polsat Sport News) Dzisiaj, 17:40 19:20
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Francja - Argentyna (Polsat Sport Extra) Dzisiaj, 17:50 20:50
InneŻużel: Liga szwedzka: mecz: Piraterna Motala - Eskilstuna Smederna (Eleven Sports 1) Dzisiaj, 17:55 20:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP Sport) Dzisiaj, 18:05 20:50
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Brazylia - Niemcy (Polsat Sport News) Dzisiaj, 19:20 22:00
InneKoszykówka mężczyzn: studio (Polsat Sport) Dzisiaj, 19:30 19:50
InneSport: magazyn sportowy (TVN) Dzisiaj, 19:35 19:45
InneKoszykówka mężczyzn: mecz towarzyski: Polska - Brazylia (Polsat Sport) Dzisiaj, 19:50 22:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP 2) Dzisiaj, 20:30 20:50
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP 1) Dzisiaj, 20:35 20:50
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Rosja - Włochy (Polsat Sport Extra) Dzisiaj, 20:50 23:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: transmisja łączona meczów grupy: Czechy - Anglia i Chorwacja - Szkocja (TVP Sport) Dzisiaj, 20:50 23:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: mecz grupy D: Chorwacja - Szkocja (TVP 2) Dzisiaj, 20:50 23:10
InnePiłka nożna: Euro 2020: mecz grupy D: Czechy - Anglia (TVP 1) Dzisiaj, 20:50 23:30
InneKoszykówka mężczyzn: studio (Polsat Sport) Dzisiaj, 22:00 22:45
InneCafe Euro: magazyn piłkarski (Polsat Sport) Dzisiaj, 22:45 01:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP Sport) Dzisiaj, 23:00 23:30
InneNews+: magazyn sportowy (nSport+) Dzisiaj, 23:00 23:55
InneNews+: magazyn sportowy (Canal+ Family) Dzisiaj, 23:00 00:05
InneEUROwieczór: magazyn piłkarski (TVP Sport) Dzisiaj, 23:30 00:00
InneStudio EURO: magazyn piłkarski (Canal+ Sport) Jutro, 03:00 09:00
InneCafe Euro: magazyn piłkarski (Polsat Sport) Jutro, 08:00 09:30
InneEUROdebata: magazyn piłkarski (TVP Sport) Jutro, 09:00 10:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Australia - Holandia (Polsat Sport) Jutro, 09:50 11:50
InneWysoki Pressing: magazyn sportowy (nSport+) Jutro, 10:00 11:00
InneWysoki Pressing: magazyn sportowy (Canal+ Sport) Jutro, 10:00 11:00
InneStudio EURO: magazyn piłkarski (TVP Sport) Jutro, 10:00 12:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Kanada - Serbia (Polsat Sport) Jutro, 11:50 14:00
InneMecz dnia: magazyn piłkarski (TVP Sport) Jutro, 12:00 13:00
InneTenis: Turniej WTA w Eastbourne: mecz: USA - Japonia (Canal+ Sport) Jutro, 12:00 13:30
InneTenis: Turniej WTA w Eastbourne: studio (Canal+ Sport) Jutro, 13:30 15:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Francja - Polska (TVP 1) Jutro, 14:50 17:00
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Francja - Polska (Polsat Sport) Jutro, 14:50 17:30
InneTenis: Turniej WTA w Eastbourne: studio (Canal+ Sport) Jutro, 15:00 16:35
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Iran - Argentyna (Polsat Sport Extra) Jutro, 15:50 17:50
InnePiłka nożna plażowa: Eliminacje mistrzostw świata: mecz: Hiszpania - Białoruś (Polsat Sport News) Jutro, 16:25 19:20
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP 1) Jutro, 17:25 17:50
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: studio (Polsat Sport) Jutro, 17:30 19:30
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP 2) Jutro, 17:35 17:50
InnePiłka nożna: Euro 2020: mecz grupy E: Szwecja - Polska (TVP 1) Jutro, 17:50 19:55
InnePiłka nożna: Euro 2020: transmisja łączona meczów grupy E: Szwecja - Polska i Słowacja - Hiszpania (TVP Sport) Jutro, 17:50 19:55
InnePiłka nożna: Euro 2020: mecz grupy E: Słowacja - Hiszpania (TVP 2) Jutro, 17:50 20:20
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Słowenia - Bułgaria (Polsat Sport Extra) Jutro, 17:50 20:50
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Włochy - Niemcy (Polsat Sport News) Jutro, 19:20 23:00
InneKoszykówka mężczyzn: studio (Polsat Sport) Jutro, 19:30 19:50
InneSport: magazyn sportowy (TVN) Jutro, 19:35 19:45
InneKoszykówka mężczyzn: mecz towarzyski: Polska - Brazylia (Polsat Sport) Jutro, 19:50 22:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP Sport) Jutro, 19:55 20:50
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP 2) Jutro, 20:30 20:50
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP 1) Jutro, 20:40 20:50
InneSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów: mecz: Brazylia - Rosja (Polsat Sport Extra) Jutro, 20:50 23:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: transmisja łączona meczów grupy F: Portugalia - Francja i Niemcy - Węgry (TVP Sport) Jutro, 20:50 23:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: mecz grupy F: Niemcy - Węgry (TVP 2) Jutro, 20:50 23:20
InnePiłka nożna: Euro 2020: mecz grupy F: Portugalia - Francja (TVP 1) Jutro, 20:50 23:25
InneKoszykówka mężczyzn: studio (Polsat Sport) Jutro, 22:00 22:45
InneCafe Euro: magazyn piłkarski (Polsat Sport) Jutro, 22:45 01:00
InnePiłka nożna: Euro 2020: studio (TVP Sport) Jutro, 23:00 23:25
InneNews+: magazyn sportowy (nSport+) Jutro, 23:00 23:50
InneNews+: magazyn sportowy (Canal+ Family) Jutro, 23:00 00:05
InneEUROwieczór: magazyn piłkarski (TVP Sport) Jutro, 23:25 23:55
InnePiłka nożna: Copa America - Brazylia 2021: mecz grupy B: Ekwador - Peru (TVP Sport) Jutro, 23:55 01:55
InnePiłka nożna: MLS: mecz: New England Revolution - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra) Czwartek, 01:00 03:00
InnePiłka nożna: Copa America - Brazylia 2021: mecz grupy B: Brazylia - Kolumbia (TVP Sport) Czwartek, 01:55 04:05
InneKoszykówka mężczyzn: NBA: mecz fazy play-off (Canal+ Sport) Czwartek, 02:30 05:00
InneStudio EURO: magazyn piłkarski (TVP Sport) Czwartek, 04:05 09:00
InneCafe Euro: magazyn piłkarski (Polsat Sport) Czwartek, 08:00 09:30
InneEUROdebata: magazyn piłkarski (TVP Sport) Czwartek, 09:00 10:00
InneSiatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze: mecz ćwierćfinałowy kobiet (Polsat Sport News) Czwartek, 09:30 10:30
InneStudio EURO: magazyn piłkarski (TVP Sport) Czwartek, 10:00 12:00
InneSiatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze: mecz ćwierćfinałowy kobiet (Polsat Sport News) Czwartek, 10:30 11:30
InneSiatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze: mecz ćwierćfinałowy kobiet (Polsat Sport News) Czwartek, 11:30 12:30
InneMecz dnia: magazyn piłkarski (TVP Sport) Czwartek, 12:00 13:00
TenisTenis: Turniej WTA w Eastbourne: 1. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Canal+ Sport) Czwartek, 12:00 13:30
InneSiatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze: mecz ćwierćfinałowy kobiet (Polsat Sport News) Czwartek, 12:30 13:30
InneSiatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze: mecz ćwierćfinałowy mężczyzn (Polsat Sport News) Czwartek, 13:30 14:30
TenisTenis: Turniej WTA w Eastbourne: 2. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Canal+ Sport) Czwartek, 13:30 15:00
InneSiatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze: mecz ćwierćfinałowy mężczyzn (Polsat Sport News) Czwartek, 14:30 15:30
InneSiatkówka kobiet: Liga Narodów: studio (Polsat Sport) Czwartek, 15:00 15:50
TenisTenis: Turniej WTA w Eastbourne: 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (Canal+ Sport) Czwartek, 15:00 16:30
InneSiatkówka plażowa: Continental Cup w Hadze: mecz ćwierćfinałowy mężczyzn (Polsat Sport News) Czwartek, 15:30 17:00
InneLekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Poznań 2021: studio (TVP Sport) Czwartek, 15:45 16:00
InneSiatkówka kobiet: Liga Narodów: mecz półfinałowy (Polsat Sport) Czwartek, 15:50 18:00
InneLekkoatletyka: Mistrzostwa Polski - Poznań 2021: 1. dzień (TVP Sport) Czwartek, 16:00 19:30
InneTenis: Turniej WTA w Eastbourne: mecz ćwierćfinałowy kobiet (Canal+ Sport) Czwartek, 16:30 18:00